Кредитну спілку «Партнер» було засновано 23 вересня 2004 року, зареєстровано як юридичну особу 29 вересня 2004 року та, як фінансову установу 18 листопада 2004 року. Перший кредит було надано в травні 2005 року, залучено перший внесок (вклад) на депозитний рахунок в жовтні 2005 року. За цей час послугами спілки скористалось більш як 4700 жителів міста Вінниці та Вінницької області. Інформація про кредитну спілку внесена до Державного реєстру фінансових установ, перевірити дані про нас Ви можете на офіційному сайті Нацкомфінпослуг в мережі Інтернет: nfp.gov.ua

Власників істотної участі немає.

Акції фінансової установи, які знаходяться у власності членів її виконавчого органу відсутні, та особи, частка яких у статутному капіталі фінансової установи перевищують 5%, відсутні.

Справа про банкрутство не порушувалась.

Процедура санації кредитної спілки не застосовувалась.

Спілка в стадії ліквідації на даний момент не перебуває.
Основна діяльність кредитної спілки «Партнер» полягає в залученні внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки та надання кредитів своїм членам на придбання побутової техніки, лікування, навчання, ремонт помешкань і автомобілів та інші споживчі цілі.
Основні принципи діяльності кредитної спілки «Партнер» - це:
1. добровільність вступу та свободи виходу з кредитної спілки;
2. рівноправність членів спілки;
3. самоврядування;
4. гласність.
Наші працівники доступно пояснять Вам про умови отримання кредиту або здійснення внеску (вкладу) на депозитний рахунок та розрахують реальну вартість послуги. Кредитна спілка «Партнер» є максимально наближеною до своїх членів, застосовує індивідуальний підхід до кожного, зокрема узгоджує сприятливі графіки оплат суми кредиту та процентів за такими кредитами, підбирає строк внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок. Кредитна спілка «Партнер» охоче працює з позичальниками, яким потрібно невеликі суми грошей, в тому числі з пенсіонерами. Завдяки невеликій та ефективній організаційній структурі спілка надає можливість швидко скористатись своїми послугами з мінімальною кількістю документів, для надання кредиту або договору внеску (вкладу) на депозитний рахунок.
Усіх бажаючих запрошуємо скористатися послугами, які пропонує кредитна спілка «Партнер» своїм членам, з понеділка по п`ятницю, з 9:30 до 18:00, без перерви, вихідні - субота та неділя.